Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Ivana Ondriová

Ivana Ondriová pochádza zo Stropkova, žije v Prešove. Táto usmievavá novinárka pred rokmi na rodičovskej dovolenke s dcérkou Ninkou objavila svoju vášeň v písaní.


Práve v tom čase skúsila napísať svoj prvý príbeh o láske, starostiach a hľadaní šťastia... Zlom nastal začiatkom roka 2012 keď jej vyšli prvé dve knihy. Od roku 2013 pôsobí vo vydavateľstve Motýľ, kde autorke vyšli tieto romány: Mladý, sexi a iba môj, Milovanie po mexicky, Chlapi na zbláznenie, Nezvestný, Značka: Neľúbená, Cudzinca nemiluj a román Nebezpečne očarená.

Ivanka neprestáva písať a aj popri druhej rodičovskej dovolenke so synčekom Timkom napísala aj príbeh plný napätia, snov a nečakaných zvratov Vôňa neba.

V septembri 2018 vyšiel autorke román Vlčia hora.

Teraz sa čitatelia môžu tešiť z najčerstvejšej novinky tejno obľúbenej autorky s názvom Tu si v (ne)bezpečí.

Viac o jej tvorbe nájdete na jej osobnej stránke: http://ivanaondriova.eu/Práve v tom čase skúsila napísať svoj prvý príbeh o láske, starostiach a hľadaní šťastia... Zlom nastal začiatkom roka 2012 keď jej vyšli prvé dve knihy. Od roku 2013 pôsobí vo vydavateľstve Motýľ, kde autorke vyšli tieto romány: Mladý, sexi a iba môj, Milovanie po mexicky, Chlapi na zbláznenie, Nezvestný, Značka: Neľúbená, Cudzinca nemiluj a román Nebezpečne očarená.

Ivanka neprestáva písať a aj popri druhej rodičovskej dovolenke so synčekom Timkom napísala aj príbeh plný napätia, snov a nečakaných zvratov Vôňa neba.

Ako najčerstvejšiu novinku od obľúbenej autorky teraz nájdete knihu Vlčia hora, ktorá vyšla v septembri 2018.

Viac o jej tvorbe nájdete na jej osobnej stránke: http://ivanaondriova.eu/