Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Lenka Timeová

Lenka Timeová pochádza z Bratislavy. Jej srdcovou záležitosťou je cestovanie. Už v 16-tich rokoch strávila dva mesiace v Číne, neskôr ju život zavial na letné pracovné pobyty na Kanárske ostrovy a Miami. Strávila aj rok na Erasme v stovežatej Prahe.

Práve táto skúsenosť ju inšpirovala k napísaniu románu Erasmus - Láska na dobu určitú, ktorý vychádza v našom vydavateľstve už túto jeseň. Tento príbeh je napísaný veľmi úprimne a na nič sa nehrá. Lenka žije momentálne v Barcelone, kde navštevuje program Erasmus pre podnikateľov. Slovensko však naďalej zostáva jej srdcovou záležitosťou, vždy sa sem rada vracia a nikdy nepohrdne vychladenou kofolou či domácimi haluškami. Jej mottom je: „Všetko sa dá, len treba chcieť."

Rada sa učí cudzie jazyky, pretože verí, že sa učíme celý život a nikdy nie je neskoro na to, aby sme s niečím novým začali. Jeden z prvých snov si už splnila. Túto jeseň jej vychádza debutová kniha s názvom Erasmus-  Láska na dobu určitú.

Novinky o jej knihe nájdete aj na jej Funpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Lenka-Timeová-1805134706399248/?fref=ts

DSC_8551.jpg


Lenka Timeová: knihy z vydavateľstva Motýľ