Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Vegánska raw kuchárka

Taline Gabrielian
20,90€
Kniha vychádza 5. 9. 2018
Zdieľaj
O knihe

Keď začala Taline Gabrielian, exotická kráska s arménskymi koreňmi a zároveň mamina dvoch detí, trpieť potravinovými intoleranciami, rozhodla sa, že svoje problémy zoberie ako výzvu. Založila si projekt Hippie Lane, v rámci ktorého pravidelne zverejňuje svoje dych vyrážajúce kulinárske počiny. Ako sama priznáva, odmalička bola vášnivou kuchárkou a rodina je pre ňu všetkým. Možno aj preto sú jej recepty plné nádherných farieb a tvarov, ktoré fascinujú deti aj dospelých.

Netrvalo dlho a Taline si získala len na Instagrame 2 milióny fanúšikov. Jej jedlá sú totiž mimoriadne chutné - podávajú ich vo viacerých austrálskych kaviarňach -, vizuálne fascinujúce a zároveň zdravé. Na ich prípravu používa len celozrnné a organické suroviny, všetky jej pokrmy sú rastlinné, vegánske, bez lepku, rafinovaného cukru či geneticky upravovaných surovín.

A na čom si môžete vďaka jej kuchárskej knihe pochutnať? Taline si pre vás pripravila napríklad recepty na neapolský chia puding, rôzne domáce orieškové maslá, čokoládovo-karamelovú zmrzlinu či pestrofarebné chrumkavé plnené papriky.

Tak objavte čaro zdravého varenia s Hippie Lane! Sľubujeme, že to bude stáť za to.

Detaily produktu:

  • motivačná literatúra
  • tvrdá väzba