Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Silvia Púchovská

Silvia Púchovská sa narodila v Snine, vyrástla v Bratislave. Po skončení Obchodnej fakulty Ekonomickej Univerzity sa kvôli štúdiu španielčiny presťahovala na Tenerife. Po roku na ostrove sa premiestnila do Dánska, kde absolvovala pracovnú stáž a neskôr sa zamestnala v medzinárodnej spoločnosti.

Po štyroch rokoch v Škandinávii si spravila kariérnu pauzu a dva roky cestovala po Latinskej Amerike.

Počas ciest začala blogovať o tom, čo zažívala. Najskôr písala najmä o cestovaní a postupne prešla na dokumentovanie toho, ako sa stávala digitálnou nomádkou. Silvia začala svoje služby v oblasti marketingu ponúkať online a postupne si našla klientov zo sveta a Slovenska. Práca na diaľku jej umožnila to, že môže zarábať z rôznych miest na svete, vďaka čomu objavila svoju súčasnú základňu, ktorou je nádherný indonézsky ostrov Bali.

Svet je moja kancelária je Silviina knižná prvotina, ktorá vám priblíži podnikateľské, cestovateľské a aj obsobné príbehy zo života digitálnej nomádky. Okrem množstva dobrodružstiev a krásnych fotiek v knihe nájdete aj praktické návody, ako začať s digitálnym nomádstvom a prácou na diaľku.

Viac o knihe sa dozviete aj tu:

https://silviapuchovska.com/

Silvia Púchovská: knihy z vydavateľstva Motýľ