Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Knihy mesiaca

Ivana Ondriová Ivana Ondriová

Znovu utekám. A znovu tým istým lesom, spleťou ostrých konárov a ihličia, ktoré ma šľahajú do tváre, borím sa vlhkou trávou, ktorá prenikavo vonia a šteklí ma na bosých chodidlách. Mám na sebe len spodnú bielizeň. Aké zvláštne... Dotrhané, kedysi biele tielko a nohavičky. A pritom je zima a chlad sa mi zabára pod kožu. Cítim ho až v kostiach.

9,90 €
7,92 €
Čítajte viac
Odporúčame
Michaela Ella Hajduková Michaela Ella Hajduková

Ľudia sú ako domy. Majú veľa svetlých aj tmavých kútov, zatvorených dverí a svoju trinástu komnatu. Príbeh o tom, čo sa stane, keď sa rozhodneme niektoré dokorán otvoriť. Markus a Emma vyzerajú navonok ako úplne bežný zaľúbený pár. Pracujú však pre tajnú organizáciu, ktorá vznikla po vojne ako pocta súrodencom Schollovcom (Die Weiße Rose - Biela ruža).

9,90 €
7,92 €
Čítajte viac
Motýľ na Facebooku

TOP 10

Pripravujeme

Jeffrey Archer Jeffrey Archer

Medzinárodný bestseller Kronika rodu Cliftonovcov od autora Jeffreyho Archera má pokračovanie! Po častiach Len čas ukáže, Hriechy otca a Rodinné tajomstvo prichádza štvrtá časť s názvom V tieni našich túžob.


12,90 €
10,32 €
Gregg Hurwitz

Sirota X je pôsobivý triler nabitý poriadne vysokým napätím!

Nowhere Man je legendárna postava. Tohto hrdinu vždy priťahujú tie najzúfalejšie prípady, ktoré potrebujú pomoc, pričom je pripravený urobiť všetko preto, aby ich ochránil a zachránil.


13,90 €
11,12 €
Victoria Aveyard

#1 New York Times Bestseller

Elektrizujúce pokračovanie románu Červená kráľovná vrcholí bojom medzi neustále sa zväčšujúcou armádou rebelov a krvou segregovaným svetom, aký doteraz všetci poznali.

12,90 €
10,32 €
Hazel Gaynor

Písal sa rok 1982 a mladá Grace z Chicaga práve hľadala tú správnu inšpiráciu, vďaka ktorej by mohla pokračovať vo svojej žurnalistickej kariére. V tom čase však ešte ani len netušila, že ten najdojímavejší príbeh získa od svojej prababky Maggie, ktorá prežila plavbu na Titanicu.

11,90 €
9,52 €
Jeremy C. Miller

V období, keď ešte len 26-ročný Warren Buffet zakladal spoločnosť Partnership Limited, napísal svojim partnerom veľa listov, v ktorých vyjadril svoje myšlienky a prístupy využité pri investovaní. Na základe týchto a ďalších materiálov, ktoré autor knihy Jeremy Miller zozbieral s dovolením Warrena Buffeta, opisuje dôležité taktiky a stratégie pri investovaní.

12,90 €
10,32 €
Všetky pripravované tituly