Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Autori

Adrienne Young

Adrienne Young je úspešnou spisovateľkou románov pre mladých. Vďaka knižnej dilógii Fable sa zaradila medzi najpredávanejších autorov New York Times.
Čítajte viac

Andrea Rimová

Spisovateľka Andrea Rimová pochádza z Medzilaboriec. Vyštudovala odbor masmediálne štúdiá na Prešovskej univerzite. Niekoľko rokov žila striedavo na Slovensku a na ostrove Cyprus, ktorý je jej srdcovou záležitosťou.

Čítajte viac

Beatrix Zaťková

Slovenská spisovateľka Beatrix Zaťková je rodáčka z Nitry.  Pred pár rokmi sa presťahovala s celou rodinou na ostrov Madeira, kde žije a tvorí.

Čítajte viac

Ivana Ondriová

Svoju vášeň k písaniu objavila pred rokmi na rodičovskej dovolenke s dcérkou Ninkou. Práve v tom čase skúsila napísať svoj prvý príbeh o láske, starostiach a hľadaní šťastia...

Čítajte viac

Mária Hamzová

Slovenská spisovateľka Mária Hamzová začala písať pre vydavateľstvo Motýľ už v roku 2005. Odvtedy patrí medzi najúspešnejšie slovenské autorky. Na jeseň 2018 vyšla autorke v poradí už štrnásta kniha s názvom Odplata.

Čítajte viac

Marta Fartelová

Slovenská spisovateľka Marta Fartelová patrí medzi najobľúbenejšie autorky a na jej novú knihu každoročne čaká množstvo čitateľov.

Čítajte viac

Martina Jakubová

Martina Jakubová sa narodila v Ružomberku, ale okrem niekoľkých rokov, ktoré po štúdiu nemeckej literatúry na Filologickej fakulte v Prešove strávila v Nemecku a Írsku, žije aj s rodinkou v jej milovanej Banskej Bystrici.

Čítajte viac

Mel Robbinsová

Odborníčka na osobný rozvoj, úspešná autorka niekoľkých kníh, vrátane bestselleru 5-sekundové pravidlo, autorka najpočúvanejšieho podcastu na webovej stránke Audible a jedna z najsledovanejších spíkeriek na svete.

Čítajte viac

Michaela Ella Hajduková

Autorka Michaela Ella Hajduková sa narodila 5. augusta 1984 v Gelnici, ale skoro celý život prežila v Margecanoch. Dnes žije v Košiciach s manželom a dcérkou Juliankou.

Čítajte viac

Thomas Erikson

Thomas Erikson je úspešný lektor a autor populárno-náučných kníh o komunikácii a správaní ľudí. Obklopený idiotmi, jeho prvá kniha na túto tému, sa rýchlo stala medzinárodným bestsellerom a od roku 2015 patrí medzi najpredávanejšie švédske tituly.

Čítajte viac

Victoria Aveyard

Victoria Aveyard je americká spisovateľka fantasy románov pre mládež, ktorá sériou kníh Červená kráľovná ohúrila celý svet. Medzinárodný bestseller, ktorý sa dočkal štyroch dielov dostal Aveyardovú medzi najúspešnejších debutových autorov.

Čítajte viac

Wim Hof

 Wim Hof dostal prezývku Ľadový muž vďaka viacerým svetovým rekordom v pobyte vo vode. Vyšiel na Kilimandžáro v šortkách, bosý zabehol polmaratón nad polárnym kruhom, stál v nádobe s ľadom viac ako stodvanásť minút.

Čítajte viac