Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Rekviem pre anjela

Michaela Ella Hajduková
11,90€
Kniha vychádza 7. 10. 2019
Zdieľaj
O knihe

Horúci erotickomysteriózny príbeh o moci vášne i lásky. 

Arienne je speváčka. Niccolo je violončelový mág. Ona je najlepšia bytosť, akú kedy stretol. On má temné tajomstvo. Zvádza ju, pokúša, vytvára pre ňu zmyselné ilúzie... ale ona uniká, rozbíja všetky jeho snahy. No on sa nevzdá. Čo sa však stane, keď nepodľahne iba ona, ale aj on? 

Osud má však vlastné plány a Niccolo ani netuší, ako dávna pomsta za Isabellu, ktorej sa drží, zničí jeho vlastný život. Stráca Arienne najhorším možným spôsobom a vedomie, že je za to zodpovedný, prebúdza v jeho vnútri zviera... 
Ponorte sa do vášnivého príbehu, ktorý sa odohráva v slnečnom súčasnom i barokovom Taliansku, ale aj vo svete, kde zastal čas a kde sa bytosti naplno oddávajú pôžitkom. Mámivý a okázalý svet inkubov a sukúb je plný krásy, bohatstva, mladosti a splnených snov... ale aj jedu, temnoty a čistej žiadostivosti, ktorá dokáže zabíjať. 

„...Pripúšťam, zo začiatku si vzbudila len moju zvedavosť, lebo si zrazu bola... taká iná. Nepoddajná. Keď si si vtedy poranila členok a spala u mňa, vycítil som, že si stále panna a to ma načas zastavilo. Prečo, to som si bol schopný priznať až teraz.“ „A povieš mi ten dôvod?“ naliehala som, keď sa odmlčal a díval sa kamsi mimo mňa. Ešte stále som ležala na jeho hrudi. 
„Chceš dlhšiu, či kratšiu verziu?“
„Skús kratšiu.“
„Je možné, že by som ťa zabil.“  

Detaily produktu:

  • ženský román
  • tvrdá väzba