Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Andrea Rimová

Spisovateľka Andrea Rimová pochádza z Medzilaboriec. Vyštudovala odbor masmediálne štúdiá na Prešovskej univerzite. Niekoľko rokov žila striedavo na Slovensku a na ostrove Cyprus, ktorý je jej srdcovou záležitosťou.

Teraz žije so svojou rodinou v Bratislave a venuje sa svojej malej dcérke Barborke. Miluje vôňu mora, potápanie, históriu a cestovanie. Napísala 11 úspešných románov ako Amnestia na zradu, Nech prší keď plačem, Lavína, Popol a hriech, Sama v búrke, Dotkni sa ohňa, Chodba hrôzy a ďalšie.

Autorke temnej romantiky (prezývka, za ktorú vďačí svojím verným fanúšikom) v roku 2019 vyšiel román Dotkni sa ohňa, pri ktorom zostala opäť verná svojmu jedinečnému štýlu. Verí v osud a súhlasí s tvrdením: „Niektorí ľudia cítia dážď, iní iba zmoknú". Svoj život si bez písania nevie predstaviť. V budúcnosti by chcela zhmotňovať svoje predstavy a fantáziu aj vo vlastných filmoch.

Viac informácii o autorke nájdete na jej stránke na FB https://www.facebook.com/AndreaRimovaSpisovatelka/?fref=ts stránke  alebo na jej webovej stránke: http://www.andrearimova.sk/