Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Andrea Rimová

Spisovateľka Andrea Rimová pochádza z Medzilaboriec. Vyštudovala odbor masmediálne štúdiá na Prešovskej univerzite. Niekoľko rokov žila striedavo na Slovensku a na ostrove Cyprus, ktorý je jej srdcovou záležitosťou.

Dnes žije so svojou rodinou v Bratislave a venuje sa svojej malej dcérke Barborke. Miluje vôňu mora, potápanie, históriu a cestovanie.

Je autorkou trinástich úspešných románov ako Amnestia na zradu, Lavína, Popol a hriech, Sama v búrke, Dotkni sa ohňa, Chodba hrôzy a ďalšie. K 10. výročiu vzájomnej spolupráce vyšla v júni 2021 špeciálna edícia úspešného románu Nech prší, keď plačem spojená s pokračovaní Dáždnik pre Tamaru. Jej najnovší román nesie názov Posledná kapitola.

Andrea- autorka temnej romantiky (prezývka, za ktorú vďačí svojím verným fanúšikom) verí v osud a súhlasí s tvrdením: „Niektorí ľudia cítia dážď, iní iba zmoknú". Svoj život si bez písania nevie predstaviť. V budúcnosti by chcela zhmotňovať svoje predstavy a fantáziu aj vo vlastných filmoch.

Viac informácii o autorke nájdete na jej stránke na jej FB stránke: https://www.facebook.com/AndreaRimovaSpisovatelka/?fref=ts stránke  alebo na jej webovej stránke: Andrea Rimová | Oficiálna stránka (andrearimova.sk)

Andrea Rimová: knihy z vydavateľstva Motýľ