Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Šport

Filter
Autori:
Zoradenie:
Rozprávkový príbeh chlapca z brazílskeho predmestia, ktorý sa stal žiariacou hviezdou na svetovom futbalovom nebi. Nie je prvou futbalovou hviezdou v histórii športu, ktorú na verejnosti prezentujú ako ikonu. Ale je prvým, ktorého vlastnia giganty na športové oblečenie, sponzori, a počas posledných dvoch rokov dva z najbohatších klubov sveta.

Vypredané
Kolektív autorov
Ročenka najprestížnejšej motiristickej kategorie, ktorá pripomenie najdôležitejši monenty sezóny 2003.
Vypredané
Ján Hudok
Kniha Majstri sveta F1 zachytáva všetky podstatné udalosti, ktoré sa odohrali za viac ako pol storočia existencie majstrovstiev sveta Formuly 1.
Vypredané
Kolektív autorov
Ročenka najatraktívnejšieho automobilového športu na svete poskytuje všetky aktuálne údaje a informácie z prostredia F1.
Vypredané
Ľudo Petranský, Ondrej Gajdoš
Schumi a scuderia už bez stresu, že "musia" vyhrať, dominovali vo Formule 1 aj v prvom roku nového milénia, a tak obdobie na prelome tisícročí možno nazvať érou Michaela Schumachera a Ferrari.
Vypredané
Kolektív autorov
Ročenka najatraktívnejšieho automobilového športu na svete poskytuje všetky aktuálne údaje a informácie z prostredia F1 roku 2001.
Fakty a zaujímavosti ročníka 2001 . Jazdci . Tímy . Veľké ceny . Kompletné výsledky
Vypredané
Ivan Niňaj, Miloš Kováč
Hokejové začiatky slovenských hviezd NHL a míľniky ich cesty za úspechom. Zlomové momenty kariéry, góly, víťazstvá aj prehry. Dvadsaťosem hokejových osudov Slovákov v NHL s kompletnými štatistikami.
Vypredané
Ivan Niňaj, Ľudovít Horný

Výpravná obrazová publikácia, v ktorej sa autori slovom i obrazom usilovali zachytiť všetko, čo sa v Sydney udialo.

Vypredané