Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Šport

Filter
Autori:
Zoradenie:
Rozprávkový príbeh chlapca z brazílskeho predmestia, ktorý sa stal žiariacou hviezdou na svetovom futbalovom nebi. Nie je prvou futbalovou hviezdou v histórii športu, ktorú na verejnosti prezentujú ako ikonu. Ale je prvým, ktorého vlastnia giganty na športové oblečenie, sponzori, a počas posledných dvoch rokov dva z najbohatších klubov sveta.

Vypredané
Kolektív autorov
Ročenka najprestížnejšej motiristickej kategorie, ktorá pripomenie najdôležitejši monenty sezóny 2003.
12,90 €
Vypredané
Ján Hudok
Kniha Majstri sveta F1 zachytáva všetky podstatné udalosti, ktoré sa odohrali za viac ako pol storočia existencie majstrovstiev sveta Formuly 1.
12,90 €
Vypredané
Kolektív autorov
Ročenka najatraktívnejšieho automobilového športu na svete poskytuje všetky aktuálne údaje a informácie z prostredia F1.
12,90 €
Vypredané
Ľudo Petranský, Ondrej Gajdoš
Schumi a scuderia už bez stresu, že "musia" vyhrať, dominovali vo Formule 1 aj v prvom roku nového milénia, a tak obdobie na prelome tisícročí možno nazvať érou Michaela Schumachera a Ferrari.
12,90 €
Vypredané
Kolektív autorov
Ročenka najatraktívnejšieho automobilového športu na svete poskytuje všetky aktuálne údaje a informácie z prostredia F1 roku 2001.
Fakty a zaujímavosti ročníka 2001 . Jazdci . Tímy . Veľké ceny . Kompletné výsledky
12,90 €
Vypredané
Ivan Niňaj, Miloš Kováč
Hokejové začiatky slovenských hviezd NHL a míľniky ich cesty za úspechom. Zlomové momenty kariéry, góly, víťazstvá aj prehry. Dvadsaťosem hokejových osudov Slovákov v NHL s kompletnými štatistikami.
12,90 €
Vypredané
Ivan Niňaj, Ľudovít Horný

Výpravná obrazová publikácia, v ktorej sa autori slovom i obrazom usilovali zachytiť všetko, čo sa v Sydney udialo.

6,04 €
Vypredané