Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Mirka Mahima Bartošová

Mirka Mahima sa joge venuje už viac ako 10 rokov a pred niekoľkými rokmi sa jej začala venovať aj profesionálne ako inštruktor.

Od prvého vedomého nádychu na jogamatke, celou svojou bytosťou cítila, že je presne tam, kde má byť, a že už ďalej hľadať nemusí. Od začiatku cítila, že joga ukrýva oveľa viac ako len fyzické cvičenie. A tak sa joga stala súčasťou jej života.

Do svojich lekcií zahŕňa svoje vedomosti a skúsenosti nazbierané počas rokov štúdia a praktikovania jogy, tao systému a iných liečebných systémov, ako aj zo svojich ciest po Nepále a Indii. V poslednom čase sa začala viac venovať cvičeniam pre ženy, ktoré sú zamerané na zdravie a vitalitu.

A tak ju jej cesta zaviedla aj k Hormonálnej jogovej terapii. Certifikáty oprávňujúce vyučovať Hormonálnu jogovú terapiu pre ženy, mužov a diabetikov získala v Nemecku a Francúzsku priamo od ich autorky Dinah Rodrigues. Len sama autorka oprávňuje a certifikuje terapeutov hormonálnej jogy.

"Som nesmierne šťastná, že môžem touto cestou viesť ženy k uzdraveniu, k lepšiemu pocitu samej so seba, ale hlavne k SEBE. Výsledky sú úžasné, niekedy priam zázračné! A to ma neskutočne napĺňa."

http://www.hormonyoga.sk/

Mirka Mahima Bartošová: knihy z vydavateľstva Motýľ