Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Marta Fartelová

Slovenská spisovateľka Marta Fartelová patrí medzi najobľúbenejšie autorky a na jej novú knihu každoročne čaká množstvo čitateľov.

Rodáčka zo Šale žije s rodinou v Stupave. Po maturite zakotvila v obchodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberala distribúciou ložísk a iných strojárskych komponentov, a hoci mala len slabú predstavu o tom, ako ložisko vyzerá a funguje, tejto práci bola verná veľa rokov.

Popri zamestnaní a počas materskej dovolenky diaľkovo absolvovala inžinierske štúdium na Fakulte ekonomiky a manažmentu na SPU v Nitre. Jej najväčšou záľubou je písanie. Marta Fartelová je autorkou viac ako 10 kníh a jej životným mottom je heslo:

„Šťastie je cesta, nie cieľ."

Čitateľov si získala knižnými titulmi ako sú Život na pôžičku , Anjeli neplačú , Vôňa tvojej duše . Jej román Odíď z mojich snov z roku 2017 bol opäť dojemným čítaním okoreneným aj správnou dávkou napätia. V roku 2018 si talentovaná autorka vzala na plecia svedectvo muža, ktoré bolo tajomstvom vyše sedemdesiat rokov, skutočný príbeh s názvom Chlapec bez mena . Do svojej zbierky titulov posledné roky pridala romány ako: Spomienky na budúcnosť či skutočný príbeh Červená veža smrti.

Marta Fartelová: knihy z vydavateľstva Motýľ