Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Ako vychovať šťastného psa

Brandon McMillan

Kúpiť na martinus.sk

16,90€
Zdieľaj
O knihe

VYCVIČTE SVOJHO PSA ZA 7 DNÍ

Aj vy môžete mať z rozmaznaného čistokrvného šteniatka či psíka zachráneného z útulku vychovaného a poslušného miláčika - a to iba za sedem dní.

V tejto úspešnej knihe sa Brandon McMillan podelí s čitateľmi o skúsenosti, ktoré získal pri práci s tisíckami psov všetkých rás a pováh, aby pomohol premeniť ich domácich nezbedníkov na poslušných chlpáčov. Autor vysvetľuje svoj hravý, láskavý a milý prístup k výcviku psov, ako aj postup, vďaka ktorému sa psíci v priebehu týždňa naučia sedem povelov.

Kniha Ako vycvičiť šťastného psa zahŕňa jednoduché kroky, obrázkové príklady, overené triky a dojímavé príbehy o autorových obľúbených študentoch, pričom nevynecháva ani tie najkurióznejšie prípady a najnáročnejšie stretnutia.
Brandon McMillan verí, že pomôcť možno všetkým psom. Vľúdne, podnetné a účinné metódy, ktoré ponúka, urobia zázraky aj s tými najproblémovejšími havkáčmi.

Urobte svojho psa šťastným len za sedem dní!

„Pokiaľ ide o úspešný a kvalitný výcvik psa, kniha Ako vychovať šťastného psa predstavuje jedinečné spojenie rozumu a citu. McMillan využíva praktické a účinné metódy, ktoré nadobudol pri celoživotnom trénovaní. Sú nespochybniteľne výborné."  (Dr. Marty Becker, veterinár a autor of 22 bestsellerov vrátane Your Dog: The Owner's Manual)