Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Blokni, vymaž a ďalej nerieš

LalalaLetMeExplain

Kúpiť na martinus.sk

14,90€
Zdieľaj
O knihe

Absolvovali ste už niekedy katastrofálne rande, po ktorom ste si sľúbili, že prestanete používať zoznamovacie appky? Obviňujete samu seba z toho, že sa vám v ľúbostnom živote nedarí?

Máte pocit, že sa vždy pripútate k niekomu, kto sa k vám správa zle?

Je smutnou realitou, že v súvislosti s moderným randením existuje množstvo výziev a prekážok, ktoré treba zdolať. V tejto knihe zistíte, na čo všetko si dávať pozor, aby ste sa vyvarovali toxickým mužom, ktorí buď tajne nenávidia ženy, alebo im ide len o sex. Vďaka tejto knihe sa naučíte vyjadriť svoj názor nahlas a odísť zo vzťahu, ak v ňom spozorujete varovné signály. Autorka upozorňuje na všetky typy mužov, na ktorých môžete pri randení naraziť, ale poukazuje tiež na znamenia, ktoré naznačujú zdravé partnerstvo.

Toto nie je kniha o randení, ktorá sľubuje, že vďaka nej nájdete človeka, ktorého budete milovať. Môžete však pomocou nej odhaliť toho problematického ešte skôr, než bude neskoro. A uvedomíte si, že máte v sebe neuveriteľný potenciál a že je možné byť single a spokojná zároveň.

A to najdôležitejšie na záver: táto kniha vám dá silu ZABLOKOVAŤ, VYMAZAŤ A ĎALEJ NERIEŠIŤ.

Jedna z najočakávanejších knižných noviniek roku 2022 podľa časopisu Cosmopolitan

„Táto kniha zmení životy.“ – Tracey Cox

„Asi najlepšia kniha o vzťahoch, akú som kedy čítala.“ – Jess Megan

Nemáte len jednu šancu byť skvelá, než sa vám skončí záruka. Nie ste potravina.

LalalaLetMeExplain je anonymná odborníčka na vzťahy, ktorá sa začala zaoberať pozitívnymi aj negatívnymi stránkami moderného randenia, aby mohla poskytnúť otvorené a úprimné rady na témy, o ktorých sa ľudia často hanbia alebo boja hovoriť. Kvalifikovaná sociálna pracovníčka a lektorka v oblasti randenia a vzťahov opustila v roku 2018 svoju pätnásťročnú kariéru vo verejnom sektore, aby svoje odborné znalosti priniesla na sociálne siete.