Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

SEX TALKS

Vanessa Marin a Xander Marin

Kúpiť na martinus.sk

15,90€
Zdieľaj
O knihe

Kvalitný partnerský sex sa začína rozhovorom.

Prečo je však také náročné hovoriť o ňom s niekým, kto vás pravidelne vidí nahých?

Sexperti Vanessa a Xander Marinovci vám vysvetlia, ako sa o intímnostiach rozprávať otvorene, bez hanby, a najmä tak, aby vás druhá strana pochopila.

Všetci si uvedomujeme, že komunikácia je vo vzťahu kľúčová. Ako však môžeme viesť rozhovor o témach, ktoré sú pre nás veľmi intímne, bez toho, aby sa nám pri tom potili dlane a srdce nám bilo ako o život?

Skúsená psychologička a dlhoročná sexuálna terapeutka Vanessa Marin vám spoločne so svojím manželom Xanderom ukáže, že to najlepšie, čo môžete urobiť pre svoj sexuálny život, nie je vyzliecť sa. Prostredníctvom pútavého rozprávania a intímneho nahliadnutia do toho, čo sa skutočne deje za zatvorenými dverami nielen ich spálne, ale aj spální iných párov, sa manželia Marinovci delia o rady, ktoré pomohli už státisíce ľuďom.

Sex Talks prináša sexuálne povedomie, ktoré ste si vždy želali mať, a k nemu osvedčené nástroje na vytvorenie milostného života podľa vašich najdivokejších predstáv, a to všetko prostredníctvom intímnych rozhovorov, ktoré skvalitnia váš partnerský život.

„Táto kniha prináša nový význam toho, čo znamená mať kva ­ litný sex. Vanessa Marin, známa svojím nenúteným a otvoreným štýlom, vám odhalí tajomstvá plnohodnotného milostného života. O intimite a túžbe už nikdy nebudete uvažovať ako predtým.“ Logan Ury, autorka titulu Ako neumrieť single