Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Obklopený energetickými upírmi

Thomas Erikson

Kúpiť na martinus.sk

15,90€
Zdieľaj
O knihe

  NAUČTE SA ROZPOZNAŤ ĽUDÍ, KTORÍ VÁS OKRÁDAJÚ O ENERGIU, A ZÍSKAJTE SPÄŤ KONTROLU NAD VLASTNOU DUŠEVNOU POHODOU

Každý už vo svojom živote niekedy narazil na energetického upíra. Väčšinou ide o ľudí z mäsa a kostí, napríklad puntičkárov, tyranov, pasívne agresívnych jedincov, večné obete alebo mudrlantov, no o energiu nás môže oberať aj nastavenie vlastnej mysle. Odrazu sú všetky snahy márne a z energie nám neostane takmer nič.

S jednoduchými teóriami Thomasa Eriksona a so skutočnými príbehmi konkrétnych energetických upírov ľahko identifikujete ľudí, ktorí vás oberajú o energiu. Zároveň so zábavnými samotestmi zistíte, či nepatríte k nim. Vďaka tomu lepšie pochopíte seba aj druhých a úspešnejšie zvládnete vlastné schopnosti aj možnosti. Kniha Obklopený energetickými upírmi okrem iného radí, ako zvládnuť idiotov, psychopatov a narcistov.

Pomôže vám oživiť kariéru, ale aj vytvoriť harmóniu doma.

„Ako je možné, že od radosti a veselosti je tak blízko k prázdnote? Kam zmizla odvaha, kde je vaša energia? Vytiekla cez nejaký duševný kanál a už ju nikdy neuvidíte? Ak áno, tak prečo? Váš deň, týždeň, prípadne rok sa začal skvelo a teraz všetko vyzerá beznádejne. Odpoveď je jednoduchá. Narazili ste na upíra, ktorého poslaním v živote je rýchlo a efektívne ničiť druhým sny a zahmlievať všetko, čo sa podobá na jasnú budúcnosť“.

Detaily produktu:

  • makká väzba so záložkami
  • 296 strán
  • rozvoj osobnosti/motivácia