Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Svet je moja kancelária

Silvia Púchovská

Kúpiť na martinus.sk

8,90€
Zdieľaj
O knihe

Veľlká obrazová publikácia zo života digitálnej nomádky

Nechajte sa inšpirovať a motivovať príbehom mladej Slovenky, ktorá sa rozhodla vzdať všetkých svojich istôt, aby sa vybrala svojou cestou a splnila si sen o nezávislom živote a práci na diaľku.

Počuli ste už niekedy o digitálnych nomádoch? Ľuďoch, ktorí vďaka tomu, že pracujú online, majú možnosť pracovať z rôznych miest na svete? Silvia Púchovská, najznámejšia slovenská digitálna nomádka, vás zoberie na nekonvenčnú cestu, počas ktorej budovala svoje online podnikanie, zažívala dobrodružný život na rôznych kontinentoch a učila sa surfovať.Vďaka svojmu odhodlaniu, motivácii vidieť svet a láske k slobode sa v tejto knihe s vami podelí o svoj netradičný príbeh, ktorý ju priviedol až k životu na prekrásnom Bali. Vyberte sa do New Yorku, Kodane, precestujte Latinskú Ameriku a objavte čaro ostrova Bali. Ako vraví sama autorka, „digitálne nomádstvo je krásny životný štýl, no nie je pre každého“, a preto vo svojej knihe veľmi úprimne opisuje jeho výhody, ale aj výzvy.

Okrem vlastného príbehu vám Silvia hneď v niekoľkých špeciálnych návodoch poradí, ako naštartovať vlastný úspešný digitálno-nomádsky biznis. Začítajte sa do príbehu, ktorý vám zmení pohľad na život.


"Silviina kniha je peknou inšpiráciou pre každého, kto cíti, že život v kancelárii od rána do večera s minimom dovolenky nie je to, čo by si od života prial. Vďaka internetu dnes môže stále viac a viac ľudí pracovať odkiaľkoľvek, kde majú internetové pripojenie. Avšak mnohým chýba odvaha, aby svoj životný štýl od základov zmenili, a práve tým by som odporučila inšpirovať sa niekým, kto si to už preskákal. Páči sa mi, že Silvia svoj príbeh opísala veľmi úprimne: nelíči dokonalú realitu, ale popisuje rovnako tie pozitívne ako aj negatívne stránky života v cudzine, a každý sa môže rozhodnúť, či to je niečo preňho. Osobne som sa zúčastnila Silviinej prvej prednášky v KC Dunaj, ktorú popisuje aj v knižke, a pamätám si, ako ma jej cestovateľské skúsenosti z Južnej Ameriky samú inšpirovali k cestovaniu. Svet je moja kancelária je príjemným čítaním, ktoré vrele odporúčam každému, kto uvažuje nad zmenou svojho (zamestnaneckého) životného štýlu a chce svoj život žiť naplno."

Lýdia Machová (Jazykový mentoring)

Detaily produktu:

  • veľká farebná publikácia
  • motivačná literatúra
  • pevná väzba
  • 280 strán