Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Sharon Stone

Sharon Stone
Kniha vychádza: september 2022
Zdieľaj
O knihe

Sharon Stone, jedna z najznámejších herečiek na svete, utrpela silnú mozgovú porážku, ktorá ju nepripravila len o zdravie, ale aj o kariéru, rodinu, majetok a celosvetovú slávu.

V tejto knihe rozpráva o svojej snahe opäť si vybudovať život a o postupnom návrate k úplnosti a zdraviu. V biznise, ktorý netoleruje zlyhanie, a vo svete, ktorý často mnohé hlasy umlčí, našla Sharon silu opäť sa vrátiť na výslnie, odvahu hovoriť otvorene a odhodlanie zmeniť životy mnohých mužov, žien a detí na celom svete.

Počas tohto dôverného rozprávania opisuje svoje začiatky vo filme, priateľstvá, ktoré jej zmenili život, najhoršie sklamania a najväčšie úspechy. Odhaľuje, ako po traumatickom detstve plnom násilia začala pracovať v priemysle, ktorý je mnohokrát pod rúškom peňazí a slávy rovnako traumatický.

Jej príbeh je pre ranených či pre tých, ktorí prežili, je oslavou ženskej sily a odolnosti, zúčtovaním a výzvou k aktivizmu. Je dôkazom toho, že nikdy nie je príliš neskoro nájsť svoj hlas a hovoriť otvorene.