Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Nepredstaviteľné

Jane McGonigalová

Kúpiť na martinus.sk

16,90€
Zdieľaj
O knihe

  Naučte sa vidieť do budúcnosti a pripraviť sa na čokoľvek, čo prinesie

 Nežilo by sa vám ľahšie bez obáv z budúcnosti? Práve to vás naučí Jane McGonigalová, oceňovaná herná dizajnérka, výskumníčka a celosvetovo uznávaná prognostička, ktorá vo svojom jedinečnom titule spája svoje skúsenosti s predpovedaním budúcnosti so znalosťami s tvorbou hier.

Čerpá pritom z najnovších výskumov v oblasti psychológie a neurovied, aby vás naučila tvorivo premýšľať o tom, čo prinesie práve tá neznáma budúcnosť, s ktorou sa nám často spájajú strach, neistoty či obavy.

Pandémia COVID-19, čoraz častejšie prírodné pohromy, ale aj vypuknutie vojny u našich susedov – všetky tieto udalosti by sme ešte donedávna označili ako niečo nepredstaviteľné. Dnes sú však realitou, a preto je čoraz náročnejšie hľadieť do budúcnosti s op - timizmom. Ako si teda máme plánovať život, keď netušíme, ako bude svet vyzerať o týždeň, o rok alebo o celé desaťročie?

Nikto presne nevie, čo nás čaká, ale Jane McGonigalová vás prostredníctvom rôznych cvičení a postupov naučí premýšľať ako profesionálny futurista a pripraviť sa na čokoľvek, čo príde. Tvorivo, kriticky, strategicky. Otvorte svoju myseľ, predstavte si nepredstaviteľné a nazrite do sveta zajtrajška.

„Prístupný a optimistický sprievodca budúcnosťou.“ – San Francisco Chronicle

Detaily produktu:

  • rozvoj osobnosti
  • makká väzba so záložkami
  • 456 strán