Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Nikdy sa nezastavím

David Goggins
Kniha vychádza: september 2024
Zdieľaj
O knihe

  Prekonajte hranice svojej mysle a vyhrajte boj so sebou samým

David Goggins vo svojej mimoriadne úspešnej autobiografii Nič ma nezlomí opisuje, že v každom z nás sa skrýva mimoriadny potenciál, ktorý však naplno nevyužívame.

Lenže k tomu, aby sme úplne porozumeli jeho filozofii, ako byť úspešný, potrebujeme aj jeho druhú knihu Nikdy sa nezastavím. V nej sa Goggins venuje sile mysle a otvára v nej čitateľom dvere do svojho duševného „laboratória“, v ktorom vyvinul stratégie, ako sa stať tou najlepšou verziou seba samého a byť úspešný. Vďaka týmto stratégiám si uvedomil, že tam, kde si myslel, že končí, tam len začína.

Vlastné zážitky, skúsenosti a cenné ponaučenia, ktoré Goggins čitateľom v tejto kruto úprimnej, ničím neprikrášlenej a poučnej autobiografickej knihe ponúka, im môžu pomôcť vytvoriť si plán, ako sa odraziť odo dna a dosiahnuť výsledky, o akých sa možno ani neodvážili snívať. Ak máte pocit, že ste sa na ceste životom stratili, ak chcete z toho, čo sa vo vás skrýva, vyťažiť čo najviac alebo ak ste odhodlaní vydať zo seba všetko a konečne vykročiť zo svojej komfortnej zóny, mali by ste si prečítať práve túto knihu.

Keď David padol, ani raz som mu nepomohla vstať. Bolo to naopak, keď ja som padla, David bol stále pri mne a on pomohol mne.

RECENZIE:

V tejto knihe David umne, podrobne a s nefalšovanou krutou úprimnosťou, ktorá občas až tne do živého, opisuje všetky, aj tie najväčšie problémy, ktorým sme v živote čelili ako rodina a ktorým čelil on sám. Tým nám ukazuje nielen to, ako sa po každej facke vzchopiť a kráčať ďalej, ale aj to, ako byť úspešní aj napriek nepriazňam osudu a vytrvať až do vytúženého cieľa. Jacqueline Gardnerová, Davidova mama


Vďaka pútavému opisu svojich nadľudských výkonov a významných úspechov, ktoré dopĺňa o hlboké myšlienky, je možné túto Gogginsovu knihu považovať za jednu z najlepších motivačných kníh, aké kedy vznikli. David pochádza zo skromných pomerov a v detstve toho veľa preskákal, ale vďaka pevnej vôli sa z neho stal jeden z najodolnejších a najvytrvalejších ľudí, akí kedy na tomto svete žili. Som presvedčený o tom, že poslaním niektorých ľudí je povzbudiť iných, dávať si odvážne ciele, aby si stále posúvali hranice, a ukázali ľuďom, že toho dokážu oveľa viac, ako si myslia. Najžiarivejším príkladom takéhoto človeka v mojom živote je práve David Goggins. Joe Rogan