Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Si bohyňa

Sophie Bashford

Kúpiť na martinus.sk

13,90€
Zdieľaj
O knihe

Objavte v sebe bohyňu, ktorá vám odkryje cestu k naplnenému ženskému životu.

Určite poznáte bohyňu ako božskú ženskú postavu z mýtov, umenia a náboženstiev. Viete však aj to, že bohyňa je stelesnením životnej ženskej sily prebývajúcej niekde hlboko v nás ženách?

Viete, že vaša mnohorozmerná skúsenosť života v ženskom tele je ovplyvnená božským vedomím? Vnímate, že máte v sebe skrytú ženskú energiu, ktorá chce byť videná, akceptovaná a ocenená?

A tušíte, že má silný liečivý účinok?

V tejto podmanivej a strhujúcej knihe vás Sophie Bashford pozýva na cestu, na ktorej sa stretnete s deviatimi archetypmi bohyne, ktoré vám pomôžu:

  • -porozumieť mnohým svojim výkyvom, emóciám a cyklom z pohľadu božskej ženskej energie,

  • -objaviť, ako môže každá žena roznietiť oheň svojho duchovného rozvoja a odkryť vlastné liečivé ženské dary,

  • -naučiť sa, ako môžete pracovať s rôznymi energiami bohyne tak, aby ste ich využívali na vlastné sebaliečenie, pozitívnu vnútornú premenu a posilnenie vlastného ženstva,

  • -dostať sa do kontaktu s božskou ženskou podporou a liečivým systémom skladajúcim sa z deviatich archetypov vrátane bohýň Kálí, Mária Magdaléna, Afrodita a Isis.

Kniha Si bohyňa ponúka bezpečný priestor, kde si môžete vyliečiť svoje najtemnejšie strachy, prebudiť svoje najhlbšie sny a premeniť celý svoj doterajší život. Vitajte na mieste, ktoré patrí vašej vnútornej bohyni.