Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Mamy mamám

Barbara Falenta
Kniha vychádza: 17. 4. 2024
Zdieľaj
O knihe

Jedinečná kniha od tisícdvesto žien –odborníčok z rôznych odvetví, vrátane lekárok, pôrodných asistentiek, výživových a laktačných poradkýň, psychologičiek, farmaceutiek, pedagogičiek, fyzioterapeutiek, ktoré sú zároveň aj matkami.

  •   Vedomosti v kocke – viac ako dvestopäťdesiat najdôležitejších tém týkajúcich materstva na jednom mieste.
  • Praktické tipy a odpovede na otázky rodičov.
  • Najnovšie a overené informácie podané jednoducho a zrozumiteľne.
  • Kontroverzné témy a diskusie o modeli tradičného rodičovstva.
  • Ako harmonicky usporiadať potreby celej rodiny
  • Jeden z najlepšie hodnotených titulov o tehotenstve a materstve na Goodreads
  • Až osemdesiattri tém v jedinej knihe!

„Tisícdvesto autoriek, medzi nimi lekárky, duly, psychologičky, právničky. Všetky sú mamy. Sila tejto knihy tkvie v jej poslaní, ktorým je pomôcť matkám nadobudnúť presvedčenie, že sa to dá zvládnu. Takýto odkaz v kontexte materstva výrazne absentuje.“ –poľský internetový portál Women Power Media

„Barbara Falentová vydala prvú knihu na trhu, ktorú spolu napísalo tisícdvesto matiek. Výsledkom je jedinečný sprievodca pre mladých rodičov. Jedinečné na tejto knihe je aj to, že ju napísali odborníčky, ktoré sú zároveň aj matkami.“
Women of the Internet

O autorke:

Barbara Falentová je zakladateľkou a mentorkou projektu „Mamy mamám“, ktorú spoločne napísalo tisícdvesto mám! Do projektu sa rozhodla ponoriť naplno, a preto odišla zo svojej pohodlnej práce a venovala tomu viac ako rok svojho života.

„Nápad napísať túto knihu vzišiel z mojej vlastnej skúsenosti zo začiatkov môjho materstva – podnietil ho pocit chaosu z nedostatku dostupných informácií pre rodičov. Bola som zahltená množstvom pochybných, nedôveryhodných internetových článkov. Takisto som mala dojem, že mnohé z nich sú prehnane detailné, príliš vedecké a často neaktuálne,“ vysvetľuje Barbara. „Chcela som tieto poznatky zosystematizovať a zaktualizovať – prispôsobiť ich súčasným podmienkam matiek. Keď som sa stala mamou ja, takáto kniha mi chýbala.