Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Pád do ticha

Martina Jakubová

Kúpiť na martinus.sk

10,90€
Zdieľaj
O knihe

Malo to byť exotické dobrodružstvo uprostred nádhernej divokej prírody. Zámena účastníkov však spustila lavínu udalostí, ktorá z nevinného výletu nakoniec urobila boj o prežitie.

Všetci chcú prežiť, aj keď to znamená, že niekto iný musí zomrieť. Tereza sa odrazu ocitá uprostred nehostinnej divočiny a veľmi rýchlo zistí, že rozhodnutie, komu veriť, sa robí veľmi ťažko, keď od toho závisí jej ďalší osud. Čo na tom výlete v skutočnosti robí neprístupný Tomáš? Bude nakoniec on jej záhubou?

Chcela som sa za ním ešte raz načiahnuť, ale pocítila som len prudké trhnutie mojich nôh a o sekundu som už ležala bezmocne uväznená pod jeho telom. „Nechaj ma," pokúsila som sa trucovito vykrútiť, ale nemala som pri ňom žiadnu šancu. Vzdor ma prešiel v okamihu, keď mi o krk oprel ostrú čepeľ, ktorou som sa pred chvíľou chcela brániť. „Pohni sa," vyzval ma potichu. Z tónu jeho hlasu by som odprisahala, že si praje, aby som to urobila a on by mohol uskutočniť svoju hrozbu. Stuhla som pod ním, a dokonca som zadržala dych, obávajúc sa, že mi pri výdychu ostrý hrot prereže pokožku. A nielen to…  „Varoval som ťa. Stačí silnejšie pritlačiť…" Pocítila som, ako to urobil. Neprerezal mi kožu, ale vedela som, že stačí malé zachvenie sa a zmení sa to.

Detaily produktu:

  • tvrdá väzba
  • ženský román