Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Tajomný cudzinec

Martina Jakubová

Kúpiť na martinus.sk

11,90€
Zdieľaj
O knihe

"Zo všetkých barov vo všetkých mestách na tejto planéte si on príde práve do toho môjho"

Ema sa ocitá ako v scéne z Casablancy, keď dverami jej baru vchádza príťažlivý Matthew. Okamžite medzi nimi zafunguje chémia a všetky rozumné rozhodnutia idú bokom.

Sexi hudobník ju dočista poblázni, no o to bolestivejšie je Emino precitnutie do reality, keď Matthew rovnako náhle bez slova zmizne.

Časom do jej života prichádza nový muž a keď Ema už ani nedúfa, že by sa v jej živote mohol opäť objaviť charizmatický cudzinec, zjaví sa rovno pred jej očami a za okolností, ktoré jej pripadajú skôr ako nočná mora. Postupne zisťuje, prečo Matthew bez slova zmizol, no ocitá sa v situácii, ktorú neplánovala ani v najhorších snoch.

„Tak? Čo ti môžem ponúknuť?“ nedočkavo naklonila hlavu a spýtavo si ho premerala, akoby mu odpoveď chcela vyčítať z tej sexi tváre.

„Zahŕňa to aj teba?“ Bola si istá, že jej vynechalo pár úderov srdca.

„Ospravedlňujem sa za nepríjemnosti, ale jedlo tu nepodávame,“ zakontrovala mu s červenými lícami a ticho znovu vyplnil jeho smiech.

„Fakt sa mi páčiš,“ vyhlásil a stiahol si z pleca tašku. „Och, aj ty sa mi fakt páčiš,“ odpovedala mu a nehanebne si ho premerala od tých brutálne hustých vlasov až po sexi úzke boky, lebo nižšie už cez bar nevidela.

Detaily produktu:

  • pevná väzba
  • 272 strán