Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Duchovia minulosti

Max Seeck

Kúpiť na martinus.sk

15,90€
Zdieľaj
O knihe

  „Hlboký hrob na morskom dnes, nikto viac, princezná, nepríde. Princezná sníva svoj večný sen, kryje ju čochvíľa ľad a srieň.“

Na instagramových účtoch dvoch populárnych influenceriek sa jedného dňa objaví rovnaký obrázok majáka na skalnatom ostrove, ktorý dopĺňa tajomná báseň na rozlúčku. Odvtedy sa po blogerkách zľahla zem. To však nie je jediná záhada, ktorá stojí pred detektívkou Jessicou Niemiovou a jej vyšetrovacím tímom.

Na ľadové brehy fínskeho ostrova more vyplavilo telo mladej ženy, pokryté zvláštnymi, akoby okultnými znameniami. Ako to súvisí so zmiznutím známych blogeriek?

Začína sa nemilosrdný boj s časom a Jessica robí všetko, čo je v jej silách, aby predišla strate ďalších ľudských životov. Snaží sa sústrediť na nový prípad, v súkromí však zvádza ďalší neľahký boj – nočné mory o smrti jej matky sú čoraz neznesiteľnejšie a zároveň živšie. Snaží sa jej mŕtva mama v spánku pomôcť odhaliť tajomstvá zmiznutých mladých žien?

NOVÝ PRÍPAD DETEKTÍVKY JESSICI NIEMIOVEJ, ZNÁMEJ AJ Z ČITATEĽA – SEVERSKEJ KRIMI, KTORÁ SA PREDÁVA UŽ V 40 KRAJINÁCH SVETA.

Detaily produktu:

  • severská krimi
  • pevná väzba
  • 416 strán