Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Fable- Dievča mora

Adrienne Young

Kúpiť na martinus.sk

14,90€
Zdieľaj
O knihe

Vitajte vo svete, ktorému vládnu nebezpečné more a ešte nebezpečnejší námorníci, bažiaci po bohatstve. Vo svete, kde si mladé dievča hľadá svoje miesto i rodinu, zatiaľ čo sa snaží prežiť medzi drsnými chlapmi.

Ako dcéra najmocnejšieho kupca v Úžinách pozná sedemnásťročná Fable jediný domov – more. Už sú to však štyri roky, odkedy počas nemilosrdnej búrky prišla o matku. Na druhý deň ju otec opustil na neslávne známom ostrove, kde bolo priveľa zlodejov a primálo jedla. Aby prežila, musela sa vzchopiť, naučiť sa dôverovať svojim nezvyčajným schopnostiam.

To jediné, čo ju drží pri živote, je túžba dostať sa z ostrova, aby našla svojho otca a dostala to, čo jej právom patrí. Pri úteku spoznáva mladého kupca menom West. Ak chce zostať nažive, musí čeliť oveľa väčším výzvam, než sú búrky, ktoré vládnu Úžinám.

Tento dobrodružný ríbeh plný emócií a akcie, v ktorom pôjde o život. Fable vás zoberie na nezabudnuteľnú cestu lásky, intríg a dobrodružstiev.

RECENZIE

,,Vzrušujúci príbeh o stratenom poklade, láske a prežití.“ – School Library Journal

,,Temné fantasy z námorníckeho prostredia... pohlcujúce... a plné zmyslových vnemov. Pre tých, ktorí sa nevedia nabažiť silných ženských hrdiniek...“ – Kirkus

,,Slané more a prísľub niečoho, čo sa ukrýva v jeho hlbinách, ma prinútili čítať túto knihu zbesilým tempom. Fable sa nedá len čítať, Fable vás pohltí. Toto je zatiaľ najlepší príbeh od Adrienne Young!“ – Shea Ernshaw, autorka bestselleru The Wicked Deep

Detaily produktu:

  • pevná väzba
  • dobrodružný fantasy román
  • 328 strán