Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Záblesk v temnote

Stacy Willingham

Kúpiť na martinus.sk

15,90€
Zdieľaj
O knihe

  Niektoré tiene nikdy nezmiznú

Keď mala Chloe Davisová dvanásť rokov, z malého mestečka v Louisiane zmizlo šesť dospievajúcich dievčat. Koncom leta sa k zločinom priznal jej otec a dostal doživotný trest.

Chloe a ostatní členovia rodiny tak čelili krutej pravde, no napriek nepríjemným následkom museli žiť ďalej.

O dvadsať rokov neskôr pracuje Chloe ako psychologička v Baton Rouge a pripravuje sa na svoju svadbu. Pokoj a šťastie, o ktoré roky tvrdo bojovala, má zdanlivo konečne nadosah. Škrie ju však pocit, že nemá pod kontrolou vlastný život, podobne ako jej pacienti v dospievajúcom veku. Odrazu zmizne jedno miestne dievča, potom ďalšie a spomienky na hrozivé leto z jej detstva sú späť. Je to iba paranoja, že Chloe vidí neexistujúcu paralelu s minulosťou, alebo druhý raz v živote odhalí vraha?

Strhujúci debut Stacy Willingham je až do posledného riadka plný prekvapení, napätia a nezodpovedaných otázok. Jednotlivé súvislosti tak ostávajú záhadou do absolútneho konca.

„V šialene dobrom debute Stacy Willinghamovej neverte nikomu a ničomu. Dynamický triler plný zvratov.“ – Peter Swanson (autor trileru Na zabitie)

„Záblesk v temnote je rovnako nespútanou južanskou gotikou, sondou do hlbín ľudskej duše, bolestivou rodinnou tragédiou, ako aj napínavým psychotrilerom, ale najmä tou najpresvedčivejšou záhadou, akú som čítal za posledné roky. – A. J. Finn (autor trileru Žena v okne)

Detaily produktu:

  • triler
  • pevná väzba
  • 360 strán