Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Historické romány

Filter
Autori:
Zoradenie:
Noah Gordon

Pútavý príbeh nezlomenej odvahy muža a nekonečnej lásky ženy.V podozrievavosti a nádhere 11. storočia sa odvíja príbeh Roba J. Colea.

Vypredané
Akcia
Rebecca Stephan
Frankfurt, 1944. Sophie a Max sú zavalení pri leteckom bombardovaní. Na istý čas zostávajú odrezaní od sveta. Vzájomné sympatie postupne prerastajú do vášnivej, zúfalej a mocnej lásky, ktorej však bránia neprekonateľné prekážky.
9,90 €
Vypredané
Frédérique Hébrardová
Príbeh hrdého rodu barónov z juhofrancúzskeho Provensalska, v ktorom konflikt medzi chamtivosťou a pýchou napokon vyrieši nezdolná láska.
Prvá časť dvojdielneho románu.
Vypredané
Fred Mustard Stewart
Autor v románe naplno naplno rozohrá svoj rozprávačský talent. V kombinácii s postavami plnými života a búrlivými autentickými udalosťami novodobej Ameriky vytvára pestrú fresku plnú romantiky, lásky a vzrušenia.
Vypredané
Diana Beate Hellmannová
Román o ženách - Eva je 18-ročná baletka, ktorej diagnostikujú rakovinu lymfatických žliaz. Klaudia je dievčaťom z ľudu, drzá a bezprostredná. Stretnú sa na klinike a aj keď sú veľmi rozdielne, vyvinie sa medzi nimi hlboké priateľstvo. Román o tom, ako sa vyrovnať s chorobou a smrťou... obal, 367 strán, tvrdá väzba, na prednej strane venovanie
Vypredané