Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Archív

Filter
Autori:
Zoradenie:
Franz Werfel
Najúspešnejší román Franza Werfela sa zaraďuje do klenotnice svetovej literatúry. Je napísaný podľa skutočnej udalosti. Autor verne a príťažlivo približuje čitateľovi celú atmosféru v Lurdoch, celý začiatok a priebeh zjavení
6,04 €
Vypredané
Tovar je vypredaný
Alena Máčajová
Dlhonosánik a víla Zubadielka je moderná rozprávková knižka, ktorej dej sa odohráva v lese za mestom. Tušili by ste, že v celkom obyčajnom lese okrem milých zvieratiek žijú aj škriatkovia? Nie! Nemusíte sa báť deti! Škriatkovia sú k deťom milí a priateľskí.
Vypredané
Tovar je vypredaný
Trappová M. A.
Príbeh veselý i vážny o speváckej rodine. S humorom líči starosti i slasti Európanov v neznámom svete s inou kultúrou. Vzájomná oddanosť a priateľstvo blížnych, to sú hradby pred protivenstvami sveta.
Vypredané
Tovar je vypredaný
Marianne Williamson
Láska je to, s čím sme sa narodili. Strach je zase to, čo sme sa naučili. Duchovná cesta je spôsob, ako sa zbaviť strachu a ako vrátiť lásku späť do našich sŕdc. Láska je základná životná pravda a poslanie na zemi.

Vypredané
Tovar je vypredaný
Gerald Messadié
Historický román s biblickým námetom.

Príbeh slávneho pastiera oviec Dávida, ktorý vedel šikovne narábať s prakom a vďaka tomu sa stal slávnym. Keď zlikvidoval obra Goliáša, dostal sa medzi kráľovských synov. Svojou krásou si získaval priazeň žien aj mužov a vďaka svojej nežnosti bol všeobecne obľúbený.

8,90 €
Vypredané
Tovar je vypredaný
Doris Lerchová
Doris Lerchová s uštipačnou iróniou i s vážnosťou psychológa odhaľuje skryté zákutia ľudskej intimity, bystrým okom znalkyne medziľudských vzťahov analyzuje otázku spolužitia muža a ženy. V pútavých príbehoch ponúka pestré spektrum postáv, každodenných všedných i originálnych situácií a s detailnou precíznosťou, humorom a ostrovtipom vťahuje čitateľa do osudov blízkych bežnému človeku.

Vypredané
Tovar je vypredaný
Nathaniel Hawthorne

Mladá žena, jej zbabelý milenec a starnúci pomstychtivý manžel - to sú hlavné postavy tejto drámy o konflikte medzi láskou a konvenciami v puritánskej Amerike.

8,90 €
Vypredané
Tovar je vypredaný
Pierre Bellemare, Jean Nahmias
Zločin z vášne, láska premenená na nenávisť, či premyslená vražda pre peniaze a dedičstvo - to všetko sa stáva aj v tzv. vysokých spoločenských kruhoch.

Na sklade