Menu

Vydavateľstvo Motýľ

Biznis

Filter
Autori:
Zoradenie:
Robert T. Kiyosaki
Robert Kiyosaki poskytuje svoj pohľad na globálnu ekonomiku a zaoberá sa dôvodmi, prečo toto búrlivé obdobie predstavuje pre ľudí takú výzvu. Ponúka riešenie finančných problémov a vysvetľuje, čo je hlavná príčina terajšieho ekonomického chaosu a ako sa dá zmierniť jeho dopad. Kniha Sprisahanie bohatých: Osem nových peňažných pravidiel ukazuje, že to, čo sa javí ako najhoršie obdobie, je v skutočnosti rodiaca sa príležitosť a pre mnohých ľudí zároveň možnosť investovať do svojho finančného vzdelania.
Vypredané
Robert T. Kiyosaki
V roku 1997 ohromila čitateľov Robertova kniha Bohatý otec, chudobný otec tvrdením: Váš dom nie je aktívum." Po celom svete sa zdvihla vlna protestov, a predsa sa kniha stala medzinárodným bestsellerom a patrí medzi tituly najdlhšie sa držiace na vrchole rebríčka listu The New York Times.
9,90 €
Vypredané
Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechterová
Osem skrytých hodnôt sieťového marketingu spojených so zarábaním peňazí. Na spoločnostiach sieťového marketingu je najlepšie, že ponúkajú nielen vzdelávacie kurzy, ale aj programy osobného rozvoja. Hodnota týchto programov je neoceniteľná.
9,90 €
Vypredané
Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki

Mentalita niektorých ľudí, čo si automaticky nárokujú na starostlivosť zamestnávateľa či štátu, je nákazlivá. Mnohí dnes čakajú, že v starobe či chorobe sa niekto o nich postará.


9,78 €
Vypredané
Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechterová
Čo vás škola o peniazoch nenaučí - najnovšia kniha o peniazoch a investovaní od autorov bestselleru Bohatý otec, chudobný otec
9,90 €
Vypredané
Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechterová

áto kniha je o tom, ako sme v priebehu necelých desiatich rokov odišli do dôchodku finančně slobodní, hoci sme začínali bez peňazí.

9,90 €
Vypredané
Výpredaj
Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechterová
Môj bohatý otec hovoril: Čím rýchlejšie sa pohybujú vaše peniaze, tým vyššie sú zisky a tým nižšie je vaše riziko. Bežné rady typu: sporte a investujte dlhodobo, vyhovujú len bankárom." Ešte nikdy nebolo také dôležité vziať svoj finančný osud do vlastných rúk ako dnes, keď je tak málo pracovných príležitostí.
8,90 €
Vypredané
Richard N. Bolles
Hľadáte si zamestnanie alebo ho chcete zmeniť a rozhodli ste sa dať výpoveď? Tak táto kniha je presne pre Vás! Dozviete sa v nej, koľkými spôsobmi si možno hľadať prácu, ako má vyzerať životopis, ako sa treba pripravovať na pohovory a správať sa na nich. Kniha obsahuje cenné rady a upozornenia, čomu sa treba vyhnúť, alebo na čo netreba zabudnúť, keď ste sa už rozhodli pre taký životne dôležitý krok, akým je nová práca.
8,90 €
Vypredané