Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Kuchárske knihy

Filter
Autori:
Zoradenie:
Daša Ostertágová

Aktualizované vydanie veľmi úspešnej knihy rád a receptov. Kniha je jedinečnou publikáciou, mimoriadne užitočnou, ktorá rozoberá výživu najmenších detí a ponúka im až 320 receptov.

Vypredané
Tovar je vypredaný
Daša Ostertágová

Maškrty od výmyslu sveta, od jednoduchých pudingov, cez náročnejšie rezy, kysnuté koláče a štrúdle až po slávnostné múčniky a torty, to všetko nájdete v knihe úspešnej autorky a známej odborníčky na zdravú výživu Ing. Dáše Ostertágovej.

Vypredané
Tovar je vypredaný
Daša Ostertágová
Jedinečné recepty z diviny a rýb potešia každého labužníka. Lahodná chuť špecialít z jeleňa, diviaka, bažanta či kapra alebo šťuky Vám naznačí, prečo si fajnšmekri, a nielen poľovníci a rybári tieto pochuťky nevedia vynachváliť.
Vypredané
Tovar je vypredaný
Ján Kamenistý
Originálne a špeciálne recepty známeho slovenského herca sú doplnené príhodami a spomienkami jeho hereckých kolegov a priateľov, ktorí s ním prežili veselé i smutné chvíle.

Vypredané
Tovar je vypredaný
kolektív autorov
Konečne je tu praktická príručka, ktorá vám poradí, ako pripraviť chutný pokrm zo syra tofu. Možno aj vy patríte medzi tých, čo ešte stále nepoznajú lahodnú chuť tohto sójového syra iba preto, že nevedia, ako jednoducho možno z neho pripraviť chutné jedlo. Tofu možno odporučiť vegetariánom i nevegentariánom, labužníkom i racionálnym stravníkom. Z tejto vysokokvalitnej potraviny možno pripraviť množstvo polievok, hlavných jedál i sladkých krémov a zákuskov.
Vypredané
Tovar je vypredaný