Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Menu

Archív

Filter
Autori:
Zoradenie:
Denisa Martincová

Ema netuší, že o niekoľko hodín sa jej život zmení. Po premilovanej noci sa odchod manžela predsa neočakáva.

Vypredané
Tovar je vypredaný
Diana Matlúchová
Diana pre lásku obetovala všetko - dokonca aj rodinu a priateľov. Napokon sa musí vyrovnať s ťažkým rozchodom a zvyknúť si na život slobodnej ženy. Osud ju však zavedie do Austrálie, kde konečne nájde samu seba.
Vypredané
Tovar je vypredaný
Noro Ölvecký

Strhujúci skutočný príbeh psychicky týranej a ponižovanej ženy, ktorá svojho manžela milovala napriek tomu, ako veľmi jej ubližoval. Neprestajne mu odpúšťala, a zároveň sa ho bála - až kým neprišla na to, že hoci nedokáže zmeniť jeho, dokáže zmeniť seba..

Vypredané
Tovar je vypredaný
Jana Benková
Líza, majiteľka malej cukrárne v Dedinke pri Bratislave, chce svoj podnik udržať nad vodou, a tak si musí nájsť ďalšie zamestnanie v hlavnom meste. Vykašle sa na svojho nápadníka Patrika a až po uši sa zamiluje do svojho sexi šéfa - biznismena Romana, napriek tomu, že práve ona je tou, cez ktorú prechádzajú telefonáty jeho početných mileniek. Líza si s ním vychutnáva najlepší sex v živote a verí, že Roman jej otvorí svoje srdce a urobí z nej tú najšťastnejšiu ženu pod slnkom.
Vypredané
Tovar je vypredaný
Jana Benková
Čo myslíte, dámy, dokáže žena odpustiť mužovi, keď ju odmietne? V živote krásnej potvory Amélie - slečny nebezpečnej, ktorá celý život len využívala pozornosť mužov a ich luxusné dary, taký chlap bol. Prvý raz sa skutočne zamilovala, no on dal napokon prednosť inej...
Vypredané
Tovar je vypredaný
Veronika Savarijová

Tvrdohlavá lekárka Klára musí stáť až pred hrozbou vážnej diagnózy, aby spochybnila smer svojej životnej cesty.

Vypredané
Tovar je vypredaný
Adriana Krištofíková
Klaudiin život šokujúco zmení nehoda syna a odhalenie manželovej nevery. Po rozvode a neúspešnom boji o druhého syna sa za pomoci sestier ocitne v Londýne ako šéfka študentskej agentúry.
8,90 €
Na sklade
Mária Hamzová

Dve ženy, niekoľko osudov, veľa sklamaní a nekonečná túžba po láske...

Lekárka Klára sa po trpkom sklamaní a rozvode naplno venuje svojej práci a výchove jedinej dcéry. Keď stretne Borisa, ktorý po smrti svojej ženy sám vychováva svojich dvoch synov, konečne prežíva šťastné obdobie. Narazí však na odpor svojej dcéry, ktorá nového partnera svojej mamy odmieta akceptovať...

Vypredané
Tovar je vypredaný